Telefon: 0536 352 22 53 Email: info@aslightclinic.com

BÖLGESEL İNCELME BİRİMİMİZ


BÖLGESEL İNCELME BİRİMİMİZ

ONDA SOĞUK DALGA TERAPİSİ (ONDA COOLWAVES)

pastedGraphic.png

Onda, özel mikrodalgaları kullanıp selektif olarak yağ hücrelerini hedef alarak onları güvenli ve ameliyatsız olarak küçültebilen dünyadaki tek sistemdir.

Uygulama Alanları 

Bölgesel incelme, selülit tedavisi ve sıkılaşmada yüksek başarı oranı ile kullanılmaktadır.

Uygulama Şekli

Patentli soğuk başlıkları sayesinde hedef noktayı 50-55 derece sıcaklığa ulaştırmasına rağmen ağrı yok denecek kadar azdır ve masaj hissi vermektedir. İlk seans sonrası sonuçlar görülür. Uygulama sayısı kişinin beklentilerine göre farklılık göstermektedir.

Piyasadaki tüm cihazlar deriyi üstten ısıtarak sıcaklığı alt katmanlara iletir. Onda ise derindeki yağ hücrelerini direkt ısıtır.

Uygulama Süresi

Derinin üst katmanlarında ciddi bir kayıp yaşamadan hedefe ulaştığı için seans süreleri çok kısadır. Sadece 10 dakika sürmektedir.

G5 MASAJI

pastedGraphic_1.png

G5 masajı, ritmik bir masaj aleti olan özel bir cihaz yardımıyla uygulanır. Hızlı titreşimler aracılığıyla sıkılaşma sağlayan cihaz, selülit tedavisi, bölgesel zayıflama ve spazm tedavilerinde kullanılır.

PASİF CİMNASTİK

pastedGraphic_2.png

Pasif jimnastik, elektro terapi tekniği uygulanarak vücut şekillendirmeye yardımcı olur. Çok sayıda elektrot ucuna sahip olduğu için, vücutta sadece tek bir bölgeye değil tüm vücuda aynı anda etki edebilir. 

LENF DRENAJ 

pastedGraphic_3.png

Lenf drenaj masajı, özellikle selülit ve bölgesel kilo fazlalıklarına neden olan ödem ve toksinlerin idrar yolu ile vücuttan atılmasını sağlar. Dolaşım sistemini düzenler. Böylece hücrelere daha yoğun ve düzenli kan akışı sağlayarak metabolizmanın hızlanmasına ve cildin sıkılaşmasına yardımcı olur. 

TERMAL ISI BATTANİYESİ

Termal ısı battaniyesi ile oluşan ısı sayesinde dolaşım hızlanır ve toksinlerin vücuttan atımı sağlanır.

SELÜLİT MASAJI

Selülit azaltıcı ve cilt sıkılaştırıcı yağlar yardımıyla yapılan selülit masajı dolaşımı hızlandırıp vücutta lokal olarak depolanmış yağların giderilmesinde, selülitlerin kontrol altına alınmasında ve dokunun sıkılaşıp toparlanmasında son derece etkilidir.