Telefon: 0536 352 22 53 Email: info@aslightclinic.com

ONLİNE BESLENME DANIŞMANLIĞI

 

Online beslenme danışmanlığı hizmetimiz, dünyanın neresinde olursanız olun bizimle sağlıklı beslenme yolculuğuna başlamanızı sağlamayı amaçlar. Bu sayede tıpkı ofis ortamında birebir görüşüyormuş gibi çeşitli iletişim araçları yoluyla görüşmeler yapılır. Başlangıçta ön görüşme ile bireysel ve bilimsel beslenme planınızı oluşturmaya yönelik beslenme durumunuza etki eden alışkanlıklarınız, yaşam tarzınız, kan parametreleriniz gibi birçok faktör değerlendirilir. Ağırlık takibini, bel – kalça çevresi ölçümlerini nasıl yapacağınızın bilgilendirmesi yapılır. Program dahilinde düzenli haftalık kontroller ile güncel ölçümleriniz sonucunda beslenme programınız yenilenir. Programı uygulama sürecinde destek ve motivasyonu sağlamak amacıyla devamlı iletişim halinde kalınır.

Online beslenme danışmanlığının ofis ortamındaki görüşmeden bir farkı var mıdır?

Hayır. Bireylerden bilgiler aynı şekilde alınıp bireysel beslenme programları aynı özenle hazırlanır. Haftalık kontroller aksatmadan gerçekleştirilir.

Online beslenme danışmanlığında ağırlığın kas kütlesinden mi yağ dokusundan mı kaybedildiğini anlamak mümkün müdür?

Online beslenme danışmanlığında ağırlık kaybının yağdan olup olmadığını anlamanın en doğru yolu programa başlamadan önce sizlere öğretilecek olan bel-kalça çevresi ölçümlerinin takibinin yapılmasıdır. Dolayısıyla anlamak mümkündür.

Motivasyonu korumak için neler yapılmaktadır?

Uzman Diyetisyen unvanına ek olarak Profesyonel Yaşam Koçluğu unvanı ile de program dahilinde motivasyon seansları düzenlenmektedir. Aynı zamanda dilediğiniz zaman diyetisyeninize ulaşabiliyor uygulanabilirliğini kolaylaştırmakta ve özgüveninizi arttırmaktadır.

Siz de vakit kaybetmeden ön görüşme için 0536 352 22 53 numarasından bize ulaşabilirsiniz